Alliance LIQUIDATE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alliance LIQUIDATE

Forum of the Drak'thul PvE guild Alliance LIQUIDATE
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Akaforty odchází

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Akaforty
Admin
Akaforty


Poeet p?íspivku : 15
Age : 32
Registration date : 09. 06. 08

Akaforty odchází Empty
PříspěvekPředmět: Akaforty odchází   Akaforty odchází Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 1:21 pm

Zdravím všechny!
Po dlouhém uvážení jsem se rozhodl, že Guildu opustím. Je to z důvodů, že PvE mne vůbec nebaví. Už když jsem přicházel, namluvilo se mi, že mne protáhnete KZ a jinak farmíte TK a SSC, místo toho jsem dostal progress KZ a hned v prvním raidu dostal epic kalhoty na crit a spell damage healer. Toto není nic pro mne, tak se s vámi loučím a přeji mnoho štěstí v raidech!
Návrat nahoru Goto down
http://aliquidate.omgforum.net
Eijlacz
Admin



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 09. 06. 08

Akaforty odchází Empty
PříspěvekPředmět: Akaforty drzim palce   Akaforty odchází Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 2:18 pm

Akoforty i tak vzdy tu budes mit dvere otevrene, ale prosimte spis zustan, takovy lidi jako jsi ty tu jsou treba, ja se ti budu snazit byt co nejvice napomocen ver mi , a pvp si muzes tu taky chodit staci najit dobreho partaka. 25 tky se tezko skladaji jelikoz jeste chybi par healu, ale myslim si ze po tejdnu hledani se nekdo jiste jeste najde, po mesici pusobeni se toho udelala hodne, a kazdym dnem je to lepsi.
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poeet p?íspivku : 15
Age : 32
Registration date : 09. 06. 08

Akaforty odchází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akaforty odchází   Akaforty odchází Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 6:02 am

Jsem rád, že je o mne aspoň trošku zájem. Ono to není tak jednoduché, PvP a PvE(Aspoň u Destruction Locka) se nedá kombinovat.Buď bych si pořád resetoval talenty nebo bych chodil raidy se Shadowfury, což by mi snížilo jak DPS tak Damage Done a jak jsem už říkal, to PvE mne celkově vážně moc nebere No .
Návrat nahoru Goto down
http://aliquidate.omgforum.net
Eijlacz
Admin



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 09. 06. 08

Akaforty odchází Empty
PříspěvekPředmět: Dodatek od Thanathose   Akaforty odchází Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 6:08 am

Ne proste zustanes tu Smile
Návrat nahoru Goto down
Exade
Adept



Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 11. 06. 08

Akaforty odchází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akaforty odchází   Akaforty odchází Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 7:34 am

dyt jo, to neni tak snadne najit 25 lidi schopnych chodit raidy, je na to sice potreba asik vic casu ale urcite se to jednu(doufam v brzke dobe) podari, tak treba ti navrhuju chodit si pvp a az budou lidi tak respecnes na pve...myslim ze grull minuly tyden je teho dukazem, to bude farma v pohode aj s ML a ten progres tk a ssc take bude, potreba hrace jen vytridit a jeste nake najit(jako ty co alespon budou mit zajem nejak se podivat)
Návrat nahoru Goto down
taurenstein
Adept



Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 11. 06. 08

Akaforty odchází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akaforty odchází   Akaforty odchází Icon_minitimeWed Jun 18, 2008 1:00 am

no a co se tyce pvp tak ja sem pro. udelal bych guildovy 5tym do aren a tam se lock hodi...a muzem to chodit casteji a pripadne slozit obcas premade by taky nebyl problem, mohlo by se to vypisovat v raidcalendari
Návrat nahoru Goto down
Eijlacz
Admin



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 09. 06. 08

Akaforty odchází Empty
PříspěvekPředmět: k Taurensteinovi   Akaforty odchází Icon_minitimeThu Jun 19, 2008 11:32 am

jj mas pravdu to by jsme mohli jelikoz jsme pve pvp guilda
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akaforty odchází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akaforty odchází   Akaforty odchází Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akaforty odchází
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Alliance LIQUIDATE :: Guildovní Info :: Důležitá Oznámení-
Přejdi na: