Alliance LIQUIDATE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alliance LIQUIDATE

Forum of the Drak'thul PvE guild Alliance LIQUIDATE
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Náběr nových členů

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Eijlacz
Admin



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 09. 06. 08

Náběr nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Náběr nových členů   Náběr nových členů Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 5:18 am

STOP NÁBĚR DPS, hledáme pouze heal, off tanky,1x shadow priest.
Návrat nahoru Goto down
Saladarcz
Adept



Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 10. 06. 08

Náběr nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náběr nových členů   Náběr nových členů Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 5:25 am

A proč nevzít nějakého balance druida? Ten se taky hodí ne? Píšu to jen proto, protože jsem žádného neviděl v guildě, ale jestli nějaký je tak se omlouvám.
Návrat nahoru Goto down
Slaybear
Adept



Poeet p?íspivku : 7
Age : 30
Registration date : 12. 06. 08

Náběr nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náběr nových členů   Náběr nových členů Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 11:09 am

Saladarcz napsal:
A proč nevzít nějakého balance druida? Ten se taky hodí ne? Píšu to jen proto, protože jsem žádného neviděl v guildě, ale jestli nějaký je tak se omlouvám.

asi preto ze ked chces davat dmg zo sovou tak potrebujes dobry eq a sovy s dobrym eq chodia do lepsich guild si myslim a povacsina hra pvp .
Návrat nahoru Goto down
Saladarcz
Adept



Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 10. 06. 08

Náběr nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náběr nových členů   Náběr nových členů Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 12:44 pm

No já nevím myslím že je to solidní boost. Jen že by se nám to taky hodilo jako classa a ta tu chybí tak jsem to jen podotkl. Nic víc.
Návrat nahoru Goto down
svagi
Adept



Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 06. 08

Náběr nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náběr nových členů   Náběr nových členů Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 1:46 am

Tak solidni gear potrebuje kazdej, a mookin je hodne support classa a do raidu by se urcite hodila, takze ja sem taky pro.
Návrat nahoru Goto down
Fix
Adept



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 13. 06. 08

Náběr nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náběr nových členů   Náběr nových členů Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 4:01 pm

Tak sem si teda zacal delat balance equip , uz mi to dlouho dobu lakalo... uz mam par fialek a kdyz to zkombinuju s vecma na heal mam 800 spell dmg asi 20% crit a 30hitu ... este trosku vylepsit ten spell hit a muzu nastoupit na naky raidy. Muzu respectovat teda podle potreby healu nebo dps ... btw dodelal sem si tank gear ze by mel stacit na raidech na off tanka tak fakt podle potreby raidu ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Náběr nových členů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náběr nových členů   Náběr nových členů Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Náběr nových členů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Alliance LIQUIDATE :: Guildovní Info :: Pravidla Guildy-
Přejdi na: