Alliance LIQUIDATE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alliance LIQUIDATE

Forum of the Drak'thul PvE guild Alliance LIQUIDATE
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Exidru - resto druid

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Exidru
Adept



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 04. 08. 08

Exidru - resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Exidru - resto druid   Exidru - resto druid Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 9:22 am

Zdravim,

- Volam sa Oliver, mam 16, som z Nitry - Slovakia. Moj main je Exidru, 70lvl resto druid.
Link na armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Exidru

- Acc s nikym nezdielam mam ho len pre seba a platim ho cez kreditku

- Raidovat mozem teraz cez prazdniny prakticky 24/7 a cez skolsky rok po skole samozrejme

- VT alebo TS neni problem

- Bol som v guildach ako Devils reject (guilda v ktorej som iba expil), potom som presiel do guildy Thrallova liegie, ktora sa ale rozpadla, tak hladam novy a pohodovy kolektiv, v ktorom nieco ludia dokazu.

- WoW hram asi 2,5 roka z toho 3/4 roka na offiku. Zkusenosti mam zatial z ML ,GL , ZA samozrejme KZ a nieco viem aj o TK, SSC a nemam moc rad PvP

- Vo WoW by som chcel dosiahnut asi tolko,neskor pozriet a nieco zabit v tych narocnejsich instanciach ako je MH a BT, aj ked viem ze gear mi dovoluje ist maximalne TK a SSC s dobrou raidou Smile A vsak myslim ze sa equipujem dost rychlo

- Od vasej guildy cakam normalnych, a kolektivnych ludi, trochu pomoci ak bude treba a samozrjeme PvE by bez progresu nebolo PvE Smile

Dik za precitanie a vyjadrenie (ak by som nieco zabudol spytajte sa v komentoch)
Návrat nahoru Goto down
Thanathos
Adept



Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 21. 06. 08

Exidru - resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Pekná přihláška   Exidru - resto druid Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 12:13 am

Ahoj pěkná přihláška, momentálně mame asi dost resto druidu, těžko by ses dostaval na raid,ale ještě ověříme situaci a dáme vědět.
Návrat nahoru Goto down
 
Exidru - resto druid
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» mikmik - feral druid
» Doomhammercz-resto shaman
» Mawoox-resto sham 2,1k healing

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Alliance LIQUIDATE :: Guildovní Info :: Přihlášky-
Přejdi na: